Brigit Logo
UA
RU

Двосторонні інтеграції та обмін даних в «1С:Підприємство»

Інтеграція між конфігураціями програми «1С:Підприємство» тепер звична справа, адже майже щороку ми спостерігаємо появу оновленої конфігурації, яка має на меті покращити ефективність роботи програми для потреб бізнесу.

Але з розвитком технологій, все “гострішою” потребою є інтеграція «1С:Підприємство» з зовнішніми ресурсами, такими як інтернет-магазини чи корпоративні портали, банки або логістичні системи.

Чому варто замовити послугу з налаштування двосторонньої інтеграції та обміну даних в «1С:Підприємство» саме в BrigIT:

  • Для реалізації функціональної інтеграції програми «1С:Підприємство» з зовнішнім програмним забезпеченням використовуються різні стандартні протоколи передачі даних. Наші спеціалісти мають успішний досвід застосування таких протоколів в налаштуваннях інтеграції та обміну даних «1С:Підприємство» з зовнішніми ресурсами.

Давайте розглянемо найбільш ефективні способи інтеграції програми «1С:Підприємство» з зовнішніми ресурсами.

  • Веб-сервіси.

Використовуємо, коли обмін даними має відбуватись у реальному часі. Веб-сервіс служить провідником між програмним продуктом «1С:Підприємство» та зовнішнім ресурсом. Однією із переваг використання веб-сервісів в обміні даних є те, що немає потреби давати доступ зовнішньому ПЗ до інформаційної бази «1С:Підприємство». Це служить хорошим захистом даних від сторонніх ресурсів й відповідно на 100% гарантує збереження даних цілісними в будь якому випадку.

  • Використання HTTP/ HTTPS-сервісів

Цим способом також користуються, коли потрібно передати дані в реальному часі. Проте, його можна застосувати тільки до більш нових конфігурацій (починаючи з  версії 8.3.5). HTTP/ HTTPS -сервіс допоможе виконати двосторонній обмін даними «1С:Підприємство» з інтернет-магазинами. З інтернет-магазину буде надходити в «1С:Підприємство» інформація про оформлення замовлення, зі сторно програми «1С:Підприємство» – інформація та документація про товари.

  • Підтримка JSON в «1С:Підприємство»

Застосовується для інтеграції даних «1С:Підприємство» з веб – додатками. Цей формат обміну даних підтримується всіма браузерами. Зручний у роботі та ефективний у використанні.


Ціна послуги

Вартість однієї години роботи наших програмістів – 900 грн без ПДВ

Ви завжди можете зателефонувати і наші спеціалісти оцінять об’єм робіт безкоштовно!


Цілі послуги:

Налаштувати двосторонні інтеграції та обмін даних в «1С:Підприємство» із зовнішніми ресурсами


Кінцеві результати:

  • Ми оберемо найбільш оптимальний для Вашого бізнесу спосіб двостороннього обміну даних.
  • Наші фахівці налагодять швидкий обмін та протестують його в реальному часі.

 

Замовити послугуCall us!