Brigit Logo
UA
RU

Консультації по роботі в системі «1С:Підприємство»

Програма «1С:Підприємство» використовується українськими підприємствами протягом 20 років. За ці роки користувачі програми отримали досить великий досвід роботи в ній. Але навіть у найдосвідченішого користувача в роботі з «1С:Підприємство» можуть виникнути різного виду труднощі: проблеми з формуванням звітності або помилки після оновлення програми. Що вже тут говорити про нових користувачів, які спочатку не завжди можуть правильно користуватися обліковою системою. На самостійне і, що важливіше, вірне рішення може піти чимало сил і часу, а проблема залишиться. Тоді найкращим рішенням стане консультація по роботі в «1С:Підприємство» від кваліфікованого фахівця.

Консультування від компанії «BrigIT» – найкраща допомога для підприємства.

  • Семирічний досвід роботи з програмою і її галузевими рішеннями дозволяє нам працювати з різними проблемами.
  • Наші консультанти не теоретики, а практики з величезним багажем знань і кейсів.
  • Ми пропонуємо можливість вибору: разова консультація або консультація на постійній основі.
  • Ми не просто консультуємо, а відповідаємо за хороші результати і оптимізацію роботи. І допоможемо Вам, коли раптом «перестало все працювати».

Консультація від нашої компанії «BrigIT» – це рішення Ваших запитань нашими фахівцями в усній або письмовій формі. Може здійснюватися по телефону, по електронній пошті, а також за допомогою програм з віддаленим доступом (наприклад: Team Viewer).

Яку допомогу ми пропонуємо?

Консультації по роботі в «1С:Підприємство» охоплюють широкий спектр проблемних питань. Серед них особливо актуальні:

  • підтримка користувачів в роботі різних програмних продуктів 1С:Підприємство;
  • допомога в налаштуваннях компонентів «1С:Підприємство» (оперативного і бухгалтерського обліку);
  • допомога в налаштуваннях обміну даними між «1С:Підприємство» і іншими системами (інтеграція з клієнт-банком, web-ресурсом, сервісом FREDO: Звіт)
  • інші питання, пов’язані з роботою в «1С:Підприємство».

Вартість консультацій по «1С:Підприємство»

Вартість послуги – погодинна і залежить від витраченого часу наших фахівців. Для постійних клієнтів передбачені приємні бонуси і додаткові знижки на консультації.


Переваги

Ми надамо Вам персонального консультанта-практика. Він вивчить особливості роботи  обліку у Вашій компанії. Буде завжди на зв’язку і моментально розбереться в ситуації, де Вам знадобиться підтримка. Завдання нашого консультанта – оперативно організувати і спростити Вашу роботу в «1С:Підприємство».


 Мета послуги

Створити умови для стабільної та оптимізованої роботи користувачів в «1С:Підприємство». Надати своєчасну допомогу і рекомендації з управління програмою. Допомогти уникнути неприємностей через збої або некоректні роботи в основній інформаційній системі компанії.


Кінцевий результат

  • Звертаючись до наших фахівців «BrigIT», Ви отримуєте гарантовану допомогу у вирішенні своїх проблем.
  • Результат нашої роботи – оперативне та якісне вирішення всіх проблемних питань і труднощів в роботі з програмою «1С:Підприємство».

 

Замовити послугуCall us!