Brigit Logo
UA
RU

Налаштування звітності в «1С:Підприємство»

Часто користувачі «1С:Підприємство» вважають, що при налаштуванні звітів потрібно брати їх звіти як основу. Це не зовсім вірно. Якщо використовувати навіть один специфічний параметр, то він може змінити всю структуру. Тому потрібно добре знати конфігурацію «1С:Підприємство» зсередини. Неправильно розроблені і налаштовані звіти «1С:Підприємство» або форми їх відображення можуть негативно вплинути на продуктивність роботи всієї компанії.

Налаштування звітності в «1С:Підприємство»

Багаторічний досвід роботи компанії «BrigIT» і наявність клієнтів з різних сфер бізнесу зробили нас експертами в створенні і налаштування різних видів і форм звітів.

Ми розрізняємо і розуміємо потреби кожного клієнта. Працюємо швидко і вміємо:

 • налаштовувати звіти;
 • створювати ієрархію угрупування рядків;
 • налаштовувати відбори;
 • додавати і налаштовувати додаткові поля і багато іншого.

Кожна компанія перед прийняттям своєчасних і вірних управлінських рішень повинна володіти достовірною та якісною інформацією про бізнес-процеси і результати діяльності. Велика кількість інформації вимагає ретельної настройки звітів – інструментів системи аналітики для швидкого отримання потрібних даних.

Управлінський та оперативний облік кожної компанії закінчується одним і тим же – переглядом результатів в звітах.

Що таке звіт «1С:Підприємство» і навіщо він потрібен бізнесу?

Звіт в «1С:Підприємство» – це система виведення важливих показників і їх значень, які необхідні для аналізу діяльності компанії. Програма «1С:Підприємство» дозволяє створювати різні звіти із застосуванням різноманітних налаштувань. У міру розвитку платформи «1С:Підприємство», в звіти додаються нові можливості з налагодження, враховуючи потреби конкретного бізнесу.

Правильне налаштування  звіту – запорука ефективної роботи в програмі «1С:Підприємство».


Як ми працюємо?

Налаштування звітів «1С:Підприємство»  від нашої компанії складається з 3 етапів:

 • Планування звітів – збір інформації (кому потрібні звіти, загальні відомості про важливі показники і про систему компоновки даних);
 • Власне виконання налаштувань звітності.
 • Оцінка результатів і, при необхідності, перенастроювання звітів.

Яка інформація потрібна від клієнта?

Перед початком створення і налаштування звітів клієнт може допомогти нам :

 • Визначити мету, для якої звіти розробляються або налаштовуються: для звичайного користувача або для аналітика (просунутого користувача).
 • Оцінити складність звіту: простий (вибірка з 1-5 об’єктів) або складний звіт (використовуючи різні схеми компонування даних).
 • Визначити кількість можливих користувачів: створення та налаштування універсального звіту (підійде різним користувачам) або власний варіант (підійде тільки одному користувачеві).

Мета послуги

Коректно налаштувати звітність «1С:Підприємство», що підвищить оперативність і якість підготовлених звітів і позитивно позначиться на загальній ефективності компанії. Ми зробимо вашу роботу зі звітами «1С:Підприємство» зручнішою і простою.


Кінцевий результат

 • Звертаючись до фахівців з нашої компанії «BrigIT», Ви отримуєте повноцінну систему звітності для прийняття вірних управлінських рішень.
 • Ми допоможемо Вам зробити бізнес успішним. Звертайтеся!

 

Замовити послугуCall us!