Brigit Logo
UA
RU

Розробка функціоналу «1С:Підприємство» під бізнес

Не секрет, що сучасний бізнес потребує нових унікальних рішень, і не тільки в концепції самого бізнесу та його підходах, але і в функціональних можливостях програмних продуктів.

Автоматизація бізнес-процесів

Перш за все, варто відзначити, що наша компанія “BrigIT” займається впровадженням, налаштуванням, розробкою та підтримкою «1С:Підприємство» вже більше 7 років. Ми знаємо, як важливо правильно описати функціонал бізнесу і реалізувати його в програмному продукті «1С:Підприємство».

Що саме ми впроваджуємо?

  • Всі роботи ми ведемо в середовищі програм «1С:Підприємство» і працюємо з базою даних «1С:Підприємство».
  • Першочергово, ми налаштовуємо автоматизований облік операційної, фінансової, бухгалтерської та іншої діяльності.

Мета послуги

Головною метою розробки «1С:Підприємство» функціоналу під бізнес є ефективне використання програми для потреб бізнесу та автоматизація бізнесу і обліку.


Розробка функціоналу «1С:Підприємство» для автоматизації бізнес-процесів проводиться поетапно. Точність виконання кожного етапу розробки «1С:Підприємство» залежить напряму від правильно описаного функціоналу, що в свою чергу буде впливати на якість роботи всього підприємства.


Розглянемо етапи, які ми використовуємо для автоматизації та розробки функціоналу «1С:Підприємство»:

  • Вивчення бізнес-процесів компанії

Це попередня оцінка процесів, що відносяться до питань бізнесу підприємства. Разом із клієнтом поринаємо в його бізнес та оцінюємо наскільки буде трудомістким впровадження «1С:Підприємство». Зіставляються функції програмного забезпечення та потрібні запити клієнта.

  • Детальне обстеження бізнес-процесів

Комплексний аудит бізнес-процесів і аналіз нюансів управлінського та бухгалтерського обліку підприємства.

  • Формування вимог

На цьому етапі остаточно формуються вимоги до автоматизованої системи обліку та затверджується ТЗ. Це дуже важливий етап. Адже, усі роботи, що не увійшло до ТЗ (технічного завдання) – будуть рахуватись додатковими роботами.

  • Оцінка вартості та термінів робіт.

Етап формування бюджету на розробку рішення. Визначаються терміни виконання поставленого ТЗ та виділяється окремий час для тестування програми в “реальному часі”.

Саме на цьому етапі й закінчується послуга Розробки «1С:Підприємство» функціоналу під бізнес, оскільки складене ТЗ – це інтелектуальна власність і за ним можуть виконувати роботу інші фахівці.

Вартість однієї години роботи наших програмістів – 900 грн без ПДВ

Ви завжди можете зателефонувати і наші спеціалісти оцінять об’єм робіт безкоштовно!

  • Узгодження та підписання договору

Процес розробки «1С:Підприємство» обов’язково підкріплюється договором. Прописується вся технічна документація, складаються акти робіт. Створюється детальний опис нової конфігурації «1С:Підприємство» програми.

  • Впровадження, тестування і дослідна експлуатація

Етап остаточного тестування отриманої системи. Сюди входять тестування продукту та послуги з навчання персоналу. Система встановлюється на комп’ютерах користувачів і сервері.

Термін виконання робіт з автоматизації та впровадження «1С:Підприємство» становить від двох тижнів до півроку, в залежності від перерахованих вище етапів.

  • Подальший Супровід

Цей етап має на увазі продовження обслуговування системи після закінчення терміну гарантії та перехід на пакет технічної підтримки.


Поетапне виконання всіх циклів робіт дозволяє гарантувати професійну розробку в системі «1С:Підприємство» для автоматизації бізнесу та її безпосереднє впровадження.

 

Замовити послугуCall us!