Brigit Logo
UA
RU

Разработка и автоматизация функционала под бизнес

Не секрет, что современный бизнес требует новых уникальных решений и не только в концепции самого бизнеса и его подходах, но и в уникальных функциональных возможностях программных продуктов.

Автоматизация бизнес-процессов

Прежде всего следует отметить, что наша компания “BrigIT” занимается внедрением, настройкой, разработкой и поддержкой «1С:Підприємство» уже более 7 лет. Мы знаем, как важно правильно описать функционал бизнеса и воплотить его в программном продукте «1С:Підприємство».

Что именно мы внедряем и для чего Вам индивидуальная автоматизация бизнес-процессов?

  • Все работы мы ведем в среде программы «1С:Підприємство» и работаем с базой данных «1С:Підприємство».
  • Прежде всего, мы настраиваем автоматический учет операционной, финансовой, бухгалтерской и иной деятельности.

Мета послуги

Головною метою розробки «1С:Підприємство» функціоналу під бізнес є ефективне використання програми для потреб бізнесу та автоматизація бізнесу і обліку.


Розробка функціоналу «1С:Підприємство» для автоматизації бізнес-процесів проводиться поетапно. Точність виконання кожного етапу розробки «1С:Підприємство» залежить напряму від правильно описаного функціоналу, що в свою чергу буде впливати на якість роботи всього підприємства.


Розглянемо етапи, які ми використовуємо для автоматизації та розробки «1С:Підприємство» функціоналу:

  • Вивчення бізнес-процесів компанії

Це попередня оцінка процесів, що відносяться до питань бізнесу підприємства. Разом із клієнтом поринаємо в його бізнес та оцінюємо наскільки буде трудомістким впровадження «1С:Підприємство». Зіставляються функції програмного забезпечення та потрібні запити клієнта.

  • Детальне обстеження бізнес-процесів

Комплексний аудит бізнес-процесів і аналіз нюансів управлінського та бухгалтерського обліку підприємства.

  • Формування вимог

На цьому етапі остаточно формуються вимоги до автоматизованої системи обліку та затверджується ТЗ. Це дуже важливий етап. Адже, усі роботи, що не увійшло до ТЗ (технічного завдання) – будуть рахуватись додатковими роботами.

  • Оцінка вартості та термінів робіт.

Етап формування бюджету на розробку рішення. Визначаються терміни виконання поставленого ТЗ та виділяється окремий час для тестування програми в “реальному часі”.

Саме на цьому етапі й закінчується послуга Розробки «1С:Підприємство» функціоналу під бізнес, оскільки складене ТЗ – це інтелектуальна власність і за ним можуть виконувати роботу інші фахівці.

Вартість однієї години роботи наших програмістів – 900 грн без ПДВ

Ви завжди можете зателефонувати і наші спеціалісти оцінять об’єм робіт безкоштовно!

  • Узгодження та підписання договору

Процес розробки «1С:Підприємство» обов’язково підкріплюється договором. Прописується вся технічна документація, складаються акти робіт. Створюється детальний опис нової конфігурації «1С:Підприємство» програми.

  • Впровадження, тестування і дослідна експлуатація

Етап остаточного тестування отриманої системи. Сюди входять тестування продукту та послуги з навчання персоналу. Система встановлюється на комп’ютерах користувачів і сервері.

Термін виконання робіт з автоматизації та впровадження «1С:Підприємство» становить від двох тижнів до півроку, в залежності від перерахованих вище етапів.

  • Подальший Супровід

Цей етап має на увазі продовження обслуговування системи після закінчення терміну гарантії та перехід на пакет технічної підтримки.


Поетапне виконання всіх циклів робіт дозволяє гарантувати професійну розробку в системі «1С:Підприємство» для автоматизації бізнесу та її безпосереднє впровадження.

 

Замовити послугуCall us!